POSiR Poznań film z instalacji nawierzchni z trawy syntetycznej

FCBarcelona Escola Varsovia

W okresie od lipca do października 2013 roku nasza firma wykonała pełnowymiarowe boisko piłkarskie dla licencjonowanej szkoły piłkarskiej  FCBarcelona  Escola Varsovia. Boisko ma wymiar 115 x 74m a zastosowana na nim nawierzchnia to trawa syntetyczna najnowszej generacji Desso iDNA X60.

 

Zobacz galerię: FCBarcelona Escola Varsovia

Certyfikat FIFA 2 Star - Riyadh Arabia Saudyjska

Na przełomie lutego i marca 2013 r. nasza firma wykonała pełnowymiarowe  boisko piłkarskie  z trawy syntetycznej w mieście Riyadh, stolicy Arabii Saudyjskiej. Jest to pierwsze boisko piłkarskie w Arabii Saudyjskiej , które otrzymało certyfikację FIFA na najwyższym poziomie. System nawierzchni składał się z 20mm maty typu proplay, trawy syntetycznej Desso iDNA 40-18 oraz wypełnienia w postaci piasku kwarcowego oraz granulatu EPDM w kolorze zielonym.

 

Czytaj więcej: Certyfikat FIFA 2 Star - Riyadh Arabia Saudyjska

Boisko treningowe POSiR

W czerwcu br. zakończyliśmy budowę pełnowymiarowego boiska treningowego o powierzchni 7492 m2  dla POSiR Poznań. Obiekt mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Miejskiego w Poznaniu i służy jako boisko treningowe drużyny KKS Lech Poznań. Płyta boiska posiada system podgrzewania oraz zraszania co pozwala komfortowo trenować zarówno latem jak i zimą. Zainstalowana nawierzchnia to trawa Desso D-Vision 60.

Zobacz galerię: Boisko treningowe POSiR

Certyfikat FIFA

Zbudowane przez nas  boiska otrzymały także  Certyfikaty FIFA 1 Star, FIFA 2 Star. To najwyższa rekomendacja jaką mogliśmy uzyskać. Jesteśmy zaszczyceni, że nasza  wielkopolska jakość otrzymała międzynardową rekomendację. W naszym portfolio znajduje się kilkadziesiąt obiektów - boisk,  placów zabaw, kortów tenisowych - zbudowanych w Polsce i w Afryce. Także inwestorzy z krajów Rosji, Ukrainy, Niemiec doceniają jakość naszych obiektów. W naszych realizacjach stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i dedykujemy je pod indywidualne potrzeby.

stat4u