O firmie

Poznańska firma  Dawar Sport Sp. z o.o. zajmuje  się budową obiektów sportowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą, na terenie Polski oraz za granicą. Wykorzystuje  15- letnie doświadczenie oparte na zdobytej  wiedzy praktycznej. Pozwoliła nam ona na wypracowanie własnych, innowacyjnych metod wykonawstwa nawierzchni syntetycznych  opartych na nowoczesnych technologiach i materiałach.

      Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą montażową traw syntetycznych, która wykonała wiele boisk piłkarskich, w tym posiadających Certyfikat FIFA 2 Star – obiekt wykonany w Polsce oraz pięć boisk piłkarskich wykonanych i certyfikowanych FIFA 1 Star w Republice Południowej Afryki. Dzięki wykonanym realizacjom nasza firma plasuje się  w gronie liderów na rynku polskim.

      Doskonała współpraca z naszym strategicznym partnerem koncernem Desso Sports Systems, którego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem, pozwala nam na uzyskiwanie jakościowych materiałów, połączonej z profesjonalnym  i trwałym montażem dzięki wysokiej jakosci klejom i taśmą montażowym naszego partnera – firmy Bautec Polska.

      W swojej ofercie posiadamy również szeroki asortyment profesjonalnego sprzętu sportowego o najwyższej jakości, którego producentem od 1923 r.  jest polska firma Polsport Góra Kalwaria. W portfolio naszej działalności znajdują się także realizacje mniejszych boisk wielofunkcyjnych do koszykówki, siatkówki, streetballa, a także nawierzchnie poliuretanowe”  bieżnie lekkoatletyczne i boiska wielofunkcyjne dla dzieci i młodzieży.

      Nasze atuty to profesjonalizm i najwyższa jakość wykonywanych obiektów, długoletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra techniczna, korzystanie z najlepszych materiałów dostępnych na światowych rynkach oraz konkurencyjne ceny. Nasza kadra techniczna posiada doświadczenie w montażu nawierzchni syntetycznych wykonywanych za granicą wraz z niezbędną wiedzą w zakresie płynnej konwersacji w języku angielskim.
Jakość naszych usług potwierdzona została Certyfikatem Grand Prix Wielkopolski 2012 przyznawanym w Regionalnym Konkursie Jakości pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego.

Naszym strategicznym partnerem jest Desso Sport System – Holland. Realizujemy również budowę obiektów sportowych o nawierzchniach poliuretanowych. Montaż systemów poliuretanowych dokonujemy przy pomocy klejów naszego partnera firmy Novol sp. z o.o. z Komornik.

      Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, oraz zachęcamy do kontaktu w celu podjęcia współpracy.

stat4u